| STANDARD | |
|---|---|
| Stacking height | 6.50 m |
| Column grid | brak |
| Flooring | Pyląca |
| Floor load capacity | 3 000 kg/m2 |
| Docks | brak |
| Unloading ramps | Nie |
| Gate level "0" | Tak |
| Ventilation | Tak |
| Skylights | Nie |
| Lighting | Tak |
| Utilities | |
|---|---|
| Electricity | Tak |
| Three-phase power | Nie |
| Power allocation | 230 kW |
| Gas | Nie |
| Heating | Olejowe |
| Water | Miejska |
| Sewerage | Szambo - ekologiczne |
| Security | |
|---|---|
| Access control | Tak |
| Monitoring | Tak |
| Smoke vents | Nie |
| Smoke detectors | Nie |
| Sprinklers | Nie |
| Alarm | Tak |
| Fenced area | Tak |